Welcome to Avis

Zapisz się do Avis Preferred

► Jeśli masz numer klienta, ale nie masz konta online, kliknij przycisk ‘mam już kartę klienta’ poniżej
► Tworząc konto online, akceptujesz warunki naszego programu lojalnościowego Avis Preferred
► Konieczne jest wypełnienie pól oznaczonych *. Podane informacje zostaną użyte przez Avis do utworzenia konta, a także wysyłania do Ciebie newsletterów (sprawdź naszą politykę prywatności, aby uzyskać informacje na temat zmiany lub dostępu do danych personalnych).
► Masz prawo do przeczytania, zmieniania i usuwania tych informacji po zgłoszeniu tej prośby do Avis Polska (Avis Jupol-Car sp. z o.o. z siedzibą: ul. Łopuszańska 12a, 02-220 Warszawa, Polska); marketing@avis.pl / +48 22 572 65 21

Pan wybierz, aby rozwinąć listę
Data urodzenia* ? - Prosimy podać datę urodzenia w formacie DD/MM/RRRR

Prosimy podać datę urodzenia

DD wybierz, aby rozwinąć listę Miesiąc wybierz, aby rozwinąć listę RR wybierz, aby rozwinąć listę

Zapisanie w naszym systemie numeru Twojego prawa jazdy pozwoli nam skrócić czas potrzebny na dopełnienie formalności w biurze wynajmu – za każdym razem, kiedy zarezerwujesz u nas samochód, automatycznie wypełnimy dokumenty. Dane nie zostaną użyte do jakichkolwiek innych celów ani przekazane osobom trzecim.

United Kingdom select to open the list

Podanie aktualnych danych kontaktowych pozwoli Ci wspinać się na kolejne poziomy Avis Preferred i odbierać należne Ci korzyści. Pamiętaj o wyrażeniu zgody na otrzymywanie e-maili, żebyśmy mogli przesyłać Ci vouchery i przysługujące Ci najnowsze oferty i promocje.

Numer telefonu*
PL wybierz, aby rozwinąć listę

Zapisanie w naszym systemie danych Twojej karty płatniczej pozwoli nam skrócić czas potrzebny na dopełnienie formalności w biurze wynajmu – za każdym razem, kiedy zarezerwujesz u nas samochód, automatycznie wypełnimy dokumenty. Dane nie zostaną użyte do jakichkolwiek innych celów ani przekazane osobom trzecim.

VISA MasterCard American Express Diners International
Visa wybierz, aby rozwinąć listę
Data ważności* Miesiąc wybierz, aby rozwinąć listę RR wybierz, aby rozwinąć listę
PL wybierz, aby rozwinąć listę

Prosimy o użycie co najmniej ośmiu znaków zawierających przynajmniej jedną dużą literę, jedną małą literę, cyfrę oraz znak specjalny.

Akceptuję niniejsze warunki ogólne