Welcome to Avis

Zapisz się do Avis Preferred

► Jeśli masz numer klienta, ale nie masz konta online, kliknij przycisk ‘mam już kartę klienta’ poniżej
► Tworząc konto online, akceptujesz warunki naszego programu lojalnościowego Avis Preferred
► Konieczne jest wypełnienie pól oznaczonych *. Podane informacje zostaną użyte przez Avis do utworzenia konta, a także wysyłania do Ciebie newsletterów (sprawdź naszą politykę prywatności, aby uzyskać informacje na temat zmiany lub dostępu do danych personalnych).
► Masz prawo do przeczytania, zmieniania i usuwania tych informacji po zgłoszeniu tej prośby do Avis Polska (Avis Jupol-Car sp. z o.o. z siedzibą: ul. Łopuszańska 12a, 02-220 Warszawa, Polska); marketing@avis.pl / +48 22 572 65 21

Pan wybierz, aby rozwinąć listę
Numer telefonu komórkowego*
Data urodzenia* ? - Prosimy podać datę urodzenia w formacie DD/MM/RRRR

Prosimy podać datę urodzenia

DD wybierz, aby rozwinąć listę Miesiąc wybierz, aby rozwinąć listę RR wybierz, aby rozwinąć listę

Prosimy o użycie co najmniej ośmiu znaków zawierających przynajmniej jedną dużą literę, jedną małą literę, cyfrę oraz znak specjalny.

Podanie aktualnych danych kontaktowych pozwoli Ci wspinać się na kolejne poziomy Avis Preferred i odbierać należne Ci korzyści. Pamiętaj o wyrażeniu zgody na otrzymywanie e-maili, żebyśmy mogli przesyłać Ci vouchery i przysługujące Ci najnowsze oferty i promocje.

PL wybierz, aby rozwinąć listę

Zapisanie w naszym systemie danych Twojej karty płatniczej pozwoli nam skrócić czas potrzebny na dopełnienie formalności w biurze wynajmu – za każdym razem, kiedy zarezerwujesz u nas samochód, automatycznie wypełnimy dokumenty. Dane nie zostaną użyte do jakichkolwiek innych celów ani przekazane osobom trzecim.

VISA MasterCard American Express Diners International
Visa wybierz, aby rozwinąć listę
Data ważności* Miesiąc wybierz, aby rozwinąć listę RR wybierz, aby rozwinąć listę

Adres do faktury

PL wybierz, aby rozwinąć listę

Prawie jazdy

Zapisanie w naszym systemie numeru Twojego prawa jazdy pozwoli nam skrócić czas potrzebny na dopełnienie formalności w biurze wynajmu – za każdym razem, kiedy zarezerwujesz u nas samochód, automatycznie wypełnimy dokumenty. Dane nie zostaną użyte do jakichkolwiek innych celów ani przekazane osobom trzecim.

United Kingdom select to open the list

Akceptuję niniejsze warunki ogólne